A gyerekek mindennapjai tele vannak kihívásokkal:

dolgozatok, teljesítménykényszer, kortárs kapcsolatok, megfelelési helyzetek és sok-sok feszültség. A stresszt nem tudjuk eltüntetni az életükből – de meg lehet tanulni kezelni!

Most 15 budapesti osztály részt vehet egy 3 alkalmas, egymásra épülő stresszkezelő foglalkozássorozaton a Sulinyugi szakemberei közreműködésével, a Ficsak szervezésében– teljesen ingyenesen!

A program: 

✔ 3 × 45 perces foglalkozásból áll egy osztály számára
✔ interaktív és a gyerekek életkorához igazított
✔ gyakorlati stresszkezelő eszközöket ad a résztvevőknek
✔ az iskola és az osztályok számára teljesen ingyenes

A program célja, hogy a gyerekek ne csak felismerjék a bennük lévő feszültséget, hanem olyan módszereket is megismerjenek, amelyeket a mindennapokban is használni tudnak.

Kik jelentkezhetnek?

Budapesti iskolák és osztályfőnökök jelentkezését várjuk.
Összesen 15 osztály kap lehetőséget, a résztvevő iskolákat pedig sorsolással választjuk ki a jelentkezők közül. 

Jelentkezési határidő: 2026. szeptember 10. csütörtök